UAH
Валкова жниварка жвн-6 на комбайн нива, єнісей в Бердянськ від інтернет-магазина Атрибут Агро ТОВ | Купити Валкова жниварка ЖВН-6 на комбайн Нива, Єнісей Бердянськ (Україна) | Атрибут Агро ТОВ : Allbiz
Premium Business
Відгуків: 31
Атрибут Агро ТОВ
+38 (067) 610-19-94
Валкова жниварка ЖВН-6 на комбайн Нива, Єнісей
  • Валкова жниварка ЖВН-6 на комбайн Нива, Єнісей
  • Валкова жниварка ЖВН-6 на комбайн Нива, Єнісей

Валкова жниварка ЖВН-6 на комбайн Нива, Єнісей

В наявності
Ціна:
75000 грн
Країна виробник:Україна
Оплата:
Доставка:
  • Самовивіз,
  • Транспортна компанія,
  • Нова Пошта
  • Детально
Опис

Для укладання культур в валок, тобто при роздільному способі збирання врожаю круп'яних і зернових культур, завод виробник «АТРИБУТ АГРО» пропонує використовувати оновлену Жниварки валковиє навісні ЖВН. Модернізована жатка оснащена приводом МПН і агрегатується з комбайнами вітчизняного виробництва, а так само з енегросредствамі і КПС.

Валкових жниварок оснащена п'ятилопатевим мотовилом з ланцюговим приводом, брусом ножа є цельнонатянутая профільна труба. Рукава високого тиску, що використовуються в гідросистемі, допоможуть збільшити термін експлуатації гідравліки і її надійність. Викидних вікно в жниварці розташоване з лівого боку по відношенню до руху комбайна.

За допомогою ЖВН Ви отримуєте якісне укладання валка скошувано культури. Використовують жатку при зборі врожаю не тільки зернових культур, а й гречки, проса і трав'яних. Використовують ВАЛКОВИЙ СПОСІБ ПРИБИРАННЯ для отримання більш якісного, чистого і сухого зерна.

Валкових жниварок від заводу «АТРИБУТ АГРО» стане незамінним помічником в зборі культур саме при роздільному способі збирання. Якість і модернізовані технічні характеристики забезпечать збір врожаю з мінімальними втратами, а позитивні відгуки клієнтів не залишають сумнівів у надійності техніки від провідного українського заводу виробника «АТРИБУТ АГРО».

 

Характеристики:
Країна виробник:Україна
Тип жатки:Навісна
Тип жатки:Валкова
Інформація актуальна: 26.01.2021

Детальніше

Неймовірна ціна на Валкова жниварка ЖВН-6 на комбайн Нива, Єнісей в Бердянськ (Україна) від компанії Атрибут Агро ТОВ.
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet