forbot
Атрибут Агро ТОВ
PREMIUM_BUSINESS
+38 (067) 610-19-94
  • Атрибут Агро ТОВ
  • Каталог товарів
  • Жатка зернобобовая рисова ЖРзБ 5 (з центральним вікном)
Жатка зернобобовая рисова ЖРзБ 5 (з центральним вікном)
  • Жатка зернобобовая рисова ЖРзБ 5 (з центральним вікном)

Жатка зернобобовая рисова ЖРзБ 5 (з центральним вікном)

В наявності
48000 UAH
Опис

ЖРзБ- 5 - жатка валкова рисова призначена для скошування рису з укладанням в валки рису, а також зернових культур, кормових трав та їх насінників. Машина може бути використана для прокошування і обкосив полів.

Жатка працює на скошуванні рису будь врожайності, ступеня полеглости як заженеш, так і човниковим методом в чеках будь-якою вологістю грунту, не закидаючи при цьому формується валок грудками грунту. Можливо застосуванні жатки в районах, де збирання зернових колосових та інших культур існуючими технічними засобами ускладнена за умовами високої вологості хлібної маси і прохідності агрегату.

Жатка обладнана Безпальцеве ріжучим апаратом з одним рухомим ножем.Жатка складається з жнивної частини і обладнання для навішування її на гусеничне енергозасіб ГЕМ-100 або комбайн Єнісей-1200р. Жнивна частина агрегату складається з каркаса, що представляє собою зварену конструкцію, що включає платформу, вітрової щит і боковини, зустрічно-поточного транспортера з центральним вікном для укладання валка, ріжучого апарату, змонтованого на платформі каркаса, мотовила, встановленого на траверсі з підтримками, закріпленої шарнірно до верхній частині вітрового щита каркаса, механізму приводу мотовила, шарнірно закріпленого на правій боковині каркаса, елементів гідросистеми і приводу робочих органів жниварки.

 

Технічні характеристики
Назва значення Од. вим.
Ширина захоплення 5 м
робоча швидкість до 8 км / год
транспортна швидкість 13 км / год
продуктивність 3 га / год
Висота зрізу 70 ... 200 мм
Ширина платформи 1125 мм
Ширина викидного вікна тисяча двісті шістьдесят один мм
Кількість подвійних ходів ножа 520 дв.х / хв
Частота обертання мотовила 19,5 ... 60 об.мин.
маса 1400 кг
тип приводу Кривошипно-шатунний привід ( КШП)

оснащення:


Мотовило - шестилопатеві, двухексцетріковое, протівонамоточное з металевими роликами, які забезпечують довговічність роботи механізму нахилу лопатей.
Привід мотовила - ланцюговий, з використанням запобіжної муфти, що забезпечує довговічність роботи вузла на рисових і бобових жатках, а також виключає прослизання у вологих умовах роботи.
Механізм виносу мотовила - гідравлічний, що складається з гідроциліндра і опори. Розташування опори мотовила на цільної підтримки балки мотовила виключає злам кріплення, або зісковзування всього мотовила в крайній верхній точці.
Привід ножа - КШП з одним шатуном, що забезпечує безперебійну роботу ріжучого апарату у вологому середовищі чеків.
Платформа - металева конструкція, виконана з високоякісного профілю, ширина якої дозволяє розмістити шість стрічок транспортера в одному напрямку, що виключає втрати колосом за жаткою при збиранні високорослих культур.
Стрічка транспортера - чотиришарова, розроблена спеціально для роботи у вологому середовищі, що виключає розтягнення і оснащена наварними гумовими планками.
Вітрової щит - металевий, виконаний з високоякісного профілю, що дозволяє збільшити жорсткість конструкції жатки.
Гідросистема - рукава високого тиску, використання яких дозволяє збільшити надійність і термін служби гідравліки, а також спростити обслуговування магістралей.

 

Працює в агрегаті:


з гусеничними енергозасіб ГЕМ-100 - жатка ЖВР-5 , а також з комбайнами Єнісей-1200р - жатка ЖВК-5

 

 

Інформація актуальна: 15.12.2017

Детальніше

Неймовірна ціна на Жатка зернобобовая рисова ЖРзБ 5 (з центральним вікном) в Бердянськ (Україна) від компанії Атрибут Агро ТОВ.